Építőipari szakmai irányító

Budapesti, IX. kerületi irodánkba (esetenként vidéki munkavégzéssel) keressük új munkatársunkat egy teljes munkaidős építőipari szakmai irányító pozíció betöltésére.

A projektekről, amelyekben új munkatársunk részt vehet, bővebb információt a biederbau.hu/projektek oldalon talál!

Feladatai:

  • Részvétel funkcióváltásra váró, jelenleg közepes vagy annál rosszabb állapotú ingatlanok fejlesztési projektjeinek megvalósításában,
  • Kivitelezői feladatok előkészítése, koordinálása, adminisztrálása,
  • Kivitelezőkkel, illetve beszállítókkal való kapcsolattartás,
  • Részvétel a műszaki tartalmak összeállításában,
  • Alvállalkozókkal való szerződéskötés, és kapcsolattartás,
  • Műszaki ütemterv folyamatos ellenőrzése és betartása,
  • Munkaterületek átadása-átvétele,
  • A teljesítés igazolása, igazoltatása,
  • Munka-, tűz- és balesetvédelmi előírások betartása, betartatása.

Elvárások:

  • Minimum 3-5 éves építőipari tapasztalat,
  • Ingatlan beruházás folyamatának legalább részleges ismerete,
  • MS Office felhasználói szintű ismerete,
  • Önálló, precíz és felelősségteljes munkavégzés,
  • B kategóriás jogosítvány.

Előnyt jelent:

  • Középfokú szakmai végzettség

Amit kínálunk:

  • Biztos, hosszú távú munkalehetőség,
  • Fiatalos munkakörnyezet,
  • Versenyképes fizetés,
  • Munkavégzés kizárólag hétköznap,
  • A munkakör 30-70%-ban irodai és terepen való munkavégzést jelent.

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, várjuk szíves jelentkezését a pozíció megjelölésével a hr@biederbau.hu e-mail címre. Jelentkezéskor kérjük, hogy fényképes önéletrajzához csatoljon egy rövid bemutatkozó levelet, amely tartalmazza bruttó fizetési igényét is. Ennek hiányában pályázatát sajnos nem áll módunkban elfogadni. További kérdés esetén forduljon hozzánk bizalommal.