Junior Projektfelelős

Budapesti, IX. kerületi irodánkba (esetenként vidéki munkavégzéssel) keressük új munkatársunkat egy teljes munkaidős junior projektfelelős pozíció betöltésére.

Feladatai:

  • Részvétel funkcióváltásra váró, jelenleg közepes vagy annál rosszabb állapotú
    ingatlanok fejlesztési projektjeinek teljes körű megtervezésében és koordinálásában
    ötlettől az átadásig,
  • A beruházási, karbantartási projektek műszaki tartalmának előkészítése,
  • Alvállalkozók felkutatása, versenyeztetése, a szerződéskötés figyelemmel kísérése,
  • Részvétel a projektek terv szerinti megvalósulásának elérésében a műszaki tartalomra,
    a költségvetésekre, a határidőkre és a megrendelői igényekre tekintettel egyaránt,
  • Együttműködés az Üzemeltetési Osztállyal az állagmegóvó és karbantartási programok
    teljes körű megtervezésében és koordinálásában,
  • Kapcsolattartás az építési beruházásban érintett hatóságokkal, közműszolgáltatókkal és
    társosztályainkkal,
  • Engedélyeztetési eljárások lebonyolítása,
  • Munkáltatói érdekek képviselete a tervezés és beruházás megvalósítása során,
  • Projektkoordináció, részvétel a munkafolyamatok komplett áttekintésében,
  • Részvétel a helyszíni bejárásokon, tervtárgyalásokon.

Elvárások:

  • Építész- vagy építőmérnök végzettség,
  • Ingatlan beruházás folyamatának legalább részleges ismerete,
  • MS Office felhasználói szintű ismerete,
  • Önálló, precíz és felelősségteljes munkavégzés,
  • Tervezői programok ismerete (pl.: CAD-ek) felhasználói készség szinten,
  • B kategóriás jogosítvány.

Előnyt jelent:

  • 1-2 év szakmai tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • Biztos, hosszú távú munkalehetőség,
  • Fiatalos munkakörnyezet,
  • Versenyképes fizetés,
  • Munkavégzés kizárólag hétköznap.

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, várjuk szíves jelentkezését a pozíció megjelölésével a hr@biederbau.hu e-mail címre. Jelentkezéskor kérjük, hogy fényképes önéletrajzához csatoljon egy rövid bemutatkozó levelet, amely tartalmazza bruttó fizetési igényét is. Ennek hiányában pályázatát sajnos nem áll módunkban elfogadni. További kérdés esetén forduljon hozzánk bizalommal.