Karbantartási ügyintéző

Budaörsi ipartelepünkre keressük új munkatársunkat egy teljes munkaidős karbantartási ügyintéző pozíció betöltésére.

Feladatai:

  • Üzemeltetési vezető napi munkájának támogatása műszaki kérdésekben,
  • Aktív közreműködés a TMK és eseti karbantartási munkák felmérésében, megtervezésében, felügyeletében, tevőleges részvétel a munkálatokban,
  • A telephelyeken felmerülő műszaki hibák és hiányosságok elhárítása,
  • Karbantartók munkájának megszervezése, ellenőrzése, a karbantartáshoz kapcsolódó gépek, eszközök és anyagok beszerzése,
  • Árajánlatok bekérése és kiértékelése TMK és eseti munkákra,
  • Kapcsolattartás alvállalkozókkal és szállítókkal szóban és írásban egyaránt az árajánlatok bekérésétől az átvételig,
  • Munkafolyamatokhoz kapcsolódó adminisztráció,
  • Részvétel rendszeres és eseti kimutatások elkészítésében,
  • Kapcsolattartás a társosztályokkal,
  • Eseti munkavégzés egyéb (budapesti és vidéki) telephelyeken.

Elvárások:

  • Középfokú műszaki végzettség,
  • 1-3 év releváns szakmai tapasztalat,
  • B kategóriás jogosítvány és 3.5 tonnás kisteherautó vezetési tapasztalat,
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek,
  • Jó kommunikációs készség szóban és írásban egyaránt,
  • Rugalmasság, pontosság, precizitás, megbízhatóság,
  • Önálló munkavégzés.

Előnyt jelent:

  • Targoncavezetői jogosítvány és tapasztalat,
  • C kategóriás jogosítvány és vezetési tapasztalat,
  • Tervező program felhasználói szintű ismerete (AutoCad, ArchiCad).

Amit kínálunk:

  • Teljes munkaidős, határozatlan idejű munkajogviszony,
  • Hosszú távú munkalehetőség,
  • Fix jövedelem,
  • Támogató, lendületes, inspiráló csapat,
  • Hétfőtől péntekig, reggel 7:00-tól 15:30 óráig tartó munkavégzés.

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, várjuk szíves jelentkezését a pozíció megjelölésével a hr@biederbau.hu e-mail címre. Jelentkezéskor kérjük, hogy fényképes önéletrajzához csatoljon egy rövid bemutatkozó levelet, amely tartalmazza bruttó fizetési igényét is. Ennek hiányában pályázatát sajnos nem áll módunkban elfogadni. További kérdés esetén forduljon hozzánk bizalommal.