Műszaki előkészítő

Budapesti, IX. kerületi irodánkba (esetenként vidéki munkavégzéssel) keressük új munkatársunkat egy teljes munkaidős műszaki előkészítő pozíció betöltésére.

A projektekről, amelyekben új munkatársunk részt vehet, bővebb információt a biederbau.hu/projektek oldalon talál!

Feladatai:

  • Alvállalkozói, beszállítói ajánlatok bekérése, összehasonlítása, döntés előkészítés,
  • Árajánlatok, árbecslések készítése,
  • Mennyiségi kimutatások ellenőrzése,
  • Műszaki átadás-átvételi dokumentáció összeállítása,
  • Tervdokumentáció alapján mennyiségi számítások végzése,
  • Teljesítési igazolások elkészítése,
  • Műszaki-pénzügyi előrehaladás havi jelentés elkészítése,
  • Meglévő ingatlanállomány műszaki felmérése, alaprajzok, dokumentációk készítése, digitalizálása,
  • Meglévő ingatlanok állapotfelmérése, dokumentációk elkészítése.

Elvárások:

  • minimum Magasépítési technikus végzettség, vagy ennek hiányában minimum 1-3 év építőiparban szerzett tapasztalat,
  • B kategóriás jogosítvány és vezetési tapasztalat,
  • CAD programok, MS Office és Google Drive magabiztos ismerete,
  • Jó kommunikációs készség szóban és írásban egyaránt,
  • Pontosság, precizitás, megbízhatóság,
  • Önálló munkavégzés.

Előnyt jelent:

  • Építő- vagy építészmérnöki végzettség,
  • TERC program ismerete,
  • MS Project ismerete,
  • 1-3 év tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • Teljes munkaidős, határozatlan idejű állás,
  • Hosszú távú munkalehetőség,
  • Fix jövedelem,
  • Fiatalos, támogató csapat.

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, várjuk szíves jelentkezését a pozíció megjelölésével a hr@biederbau.hu e-mail címre. Jelentkezéskor kérjük, hogy fényképes önéletrajzához csatoljon egy rövid bemutatkozó levelet, amely tartalmazza bruttó fizetési igényét is. Ennek hiányában pályázatát sajnos nem áll módunkban elfogadni. További kérdés esetén forduljon hozzánk bizalommal.